Fides Mühendislik | Madencilik Çevre Danışmanlık Hizmetleri
Fides Mühendislik | Madencilik Çevre Danışmanlık Hizmetleri

Teklif Formu

Adınız Soyadınız

E-posta adresiniz

Telefon

Mesajınız

Fides Mühendislik | Madencilik Çevre Danışmanlık Hizmetleri Fides Mühendislik | Madencilik Çevre Danışmanlık Hizmetleri

Menü

Hakkımızda

Hakkımızda

FİDES MÜHENDİSLİK olarak, ilgili kanun gereği sizlere uzun soluklu güvenilir yol arkadaşı olarak hizmet sunmayı hedeflemekteyiz.

Yetkilendirilmiş Tüzel Kişiler (YTK), Maden Danışmanlığı, Jeolojik – Hidrojeolojik Etüt, Sondaj, Harita ve 3 Boyutlu Modelleme ile Mühendislik Hizmetleri, Çevresel Etki Değerlendirme (ÇED), Çevre Danışmanlığı, İş Sağlığı ve Güvenliği konularında hizmetler vermekteyiz.

Madencilik faaliyetleriniz için gerekli olan tüm resmi işlemler ve ileri teknoloji (jeoteknik, jeofizik, sondaj, 3D modelleme) ile rezerv ve değer tespiti çalışmalarını yaparak, yatırımızın uygulanabilirliğini en doğru şekilde sunmaktayız.

Biz, bünyesinde jeoloji, maden, çevre, harita mühendisleri ve çeşitli disiplinlerden oluşan tecrübeli uzman kadrosu ile Türkiye’nin önde gelen Mühendislik - Müşavirlik firması, ‘’Güvenilir Yol Arkadaşı’’ olma hedefinde emin adımlarla ilerlemekteyiz.

Kaliteli, verimli ve kazanç odaklı hizmetler sunmak, büyüme ivmenizi arttırırken karşınıza çıkabilecek zorlukları kaldırmak için, en güncel teknolojiden faydalanarak profesyonel, eğitimli, yüksek motivasyon sahibi ekibimiz ile çalışmaktayız.

FİDES MÜHENDİSLİK, çalışma alanlarında hızlı ve sabırlı, doğru ve uygulanabilir çözümler üreterek, kanunlara, yönetmeliklere, ticari etiklere uygun davranarak; çağdaş, kaliteli ve sağlıklı bir hizmet anlayışı geliştirerek; “Güvenilir Yol Arkadaşı” olarak bu sektörde daima sizin yanınızda olacaktır.

Hakkımızda